De krant die je leest van A tot Z
Vrijdag 17 April, 2026
Deze post is bekeken 92 keer.

maandag 15 mei 2006

Nieuws:

Tafeltennissers blij met Sportgala

Door: Redactie


Tafeltennisvereniging GTTC is pas anderhalf jaar in Haren te vinden, maar de dependance is nu al niet meer weg te denken uit de gemeente.De eerste lichting jeugdleden heeft de smaak al zo te pakken, dat een aantal van hen na de zomer voor het eerst officieel competitie gaan spelen. Een spannende nieuwe stap in de tafeltenniscarriere van onze jonge helden.
Voor het derde achtereenvolgende jaar was de club vertegenwoordigd met een clinic op het Harener Sportgala afgelopen 5 mei (zie fotos). Ruim 80 kinderen hebben in het Scharlakenhof kennis kunnen maken met de tafeltennissport. Plaatselijk talent Nathan van der Lee (momenteel actief op een internationaal toernooi in Spanje) gaf samen met Matthias Sijtstra een demonstratie. Daarna gingen de kinderen zelf aan de slag met de batjes en balletjes onder begeleiding van trainster Anita Spoelstra.
Vanwege het grote succes in Haren worden er na de zomervakantie weer twee jeugdcursussen georganiseerd in de gymzaal van het Zernike College. Deze 10-weekse cursussen gaan op donderdag 7 september van start: van 16.30 tot 17.30 uur voor jeugd t./m. 10 jaar, van 18.45 tot 19.45 uur voor jeugd vanaf 11 jaar. Opgave kan via de website van GTTC (www.gttc.nl) of bij Anita Spoelstra: 06 12026797. Hier kun je uiteraard ook terecht voor meer informatie. Om deze cursus nog eens extra onder de aandacht te brengen, zal GTTC op zaterdag 2 september een ludieke promotie-actie houden in het winkelcentrum van Haren. Meer nieuws hierover volgt ter zijner tijd.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.