De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 2 september, 2026
Deze post is bekeken 155 keer.

dinsdag 14 juli 2009

Nieuws:

Samenzorg verdwijnt van de thuiszorgmarkt

Door: Redactie


In Haren en omgeving zullen de bekende thuiszorgauto’s met de fleurige zonnebloemen niet langer rijden onder de naam Samenzorg. Het bedrijf is wegens financiele problemen gestopt. De auto’s zijn deze week ontdaan van de bestickering met de naam SamenZorg (zie foto).SamenZorg, thuiszorgorganisatie voor kraamzorg, thuiszorg en huishoudelijke verzorging in de provincies Friesland, Groningen en Drenthe, wilde per 1 januari 2009 haar activiteiten al onderbrengen bij thuiszorgorganisaties Zorggarant en De Friese Wouden Thuiszorg, onderdeel van de Kwadrantgroep. Directe aanleiding voor dit voornemen was het stopzetten door de banken van het krediet, ingegeven door onrust op de financiele markten.

In het belang van medewerkers en clienten wachtte de leiding van SamenZorg de onzekere toekomst niet af. De diensten worden daarom ondergebracht bij zorgpartners in de regio.

In Haren en omgeving was SamenZorg een van de aanbieders van thuiszorg. Clienten hebben volgens woordvoerder Henny Boelhouwer geen nadeel van de overname door ZorgGarant. “Ze behouden in principe hun verzorgende, die komt alleen in een andere auto voorrijden.”

In Haren en omgeving kunnen ongeruste clienten van thuiszorg ook terecht bij thuiszorg De Dilgt (050-5852000). Medewerkers van De Dilgt leveren al sinds drie jaar thuiszorg. Met succes, deze dienst is flink gegroeid.De zorg kan op de dag van de aanvraag al starten, de indicatie wordt later aangevraagd door De Dilgt.

Ook Huize Westerholm in Haren heeft binnen een beperkt gebied mogelijkheden voor het leveren van thuiszorg.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.