De krant die je leest van A tot Z
Donderdag 24 september, 2026
Deze post is bekeken 119 keer.

maandag 22 januari 2007

Nieuws:

VV Glimmen wil trainingspakken ‘met een boodschap’

Door: Redactie


VV Glimmen heeft bij het Rabobank Stimuleringsfonds een aanvraag ingediend om trainingspakken ‘met een boodschap’ te kunnen aanschaffen voor het elftal A1. De club wil de buitenwereld laten weten tegen geweld op en rond het voetbalveld te zijn. De Rabobank reageerde positief en het verzoek is genomineerd. Lezers van kranten en andere media kunnen een stem uitbrengen op diverse nominaties. “Laat men op ons prachtige initiatief stemmen”, zegt Ina Sissingh van de jeugdcommissie VV Glimmen.Wat wil het Rabobank-fonds? De bank legt het uit: “Verenigingen, stichtingen en instellingen barsten doorgaans van de ambities en toekomstplannen. Het ontbreken van financiele middelen staat het verwezenlijken daarvan nogal eens in de weg. Om die reden heeft Rabobank Groningen e.o. het Stimuleringsfonds opgericht. Wij ondersteunen hiermee projecten die bijdragen aan het welzijn en de leefbaarheid in onze regio. Het gaat daarbij om bedragen tot maximaal 5.000 euro. Rabobank Groningen onderstreept daarmee haar betrokkenheid bij de lokale samenleving. Iedere inwoner en instelling zonder winstoogmerk kan voor het Stimuleringsfonds in aanmerking komen.
Wel moet de aanvraag altijd betrekking hebben op het algemeen maatschappelijk belang van de stad Groningen en omstreken. Wij dagen iedereen dan ook graag uit om een aanvraag in te dienen. De aanvragen worden onderverdeeld in een aantal categorieen: cultuur, maatschappelijke dienstverlening, onderwijs, muziek, sport en zorg.”

Ina Sissingh van VV Glimmen vertelt waarom men koos voor de trainingspakken met boodschap: “De voetbalvereniging vv Glimmen vraagt het Stimuleringsfonds om de aanschaf van 15 trainingspakken voor de A1. Op de achterzijde van de pakken willen we geen reclame, maar een tekst in de trant van geen geweld op het veld. Spelers, tegenstanders, kader en publiek worden er op gewezen dat het nog steeds toenemende geweld op de velden moet veranderen. Hier willen we als club iets aan doen door de aanschaf van de trainingspakken.”

Stemmen
Belangrijk is nu dat VV Glimmen veel stemmen vergaart, zegt Sissingh enthousiast. Dat kan via de website van de rabobank www.rabobanksf.nl , via de krant (zie dvhn zaterdag 20 januari pagina 24), de Groninger Gezinsbode van 24 januari en het Harener Weekblad van 25 januari. In deze kranten vindt men dan ook de stemformulieren.

Op de site www.rabobanksf.nl kan men ook stemmen door in de linkerbalk op stem hier te klikken.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.