De krant die je leest van A tot Z
Dinsdag 1 september, 2026
Deze post is bekeken 112 keer.

zondag 11 oktober 2009

Nieuws:

Schutter meldt zich

Door: Redactie

Vrijdagochtend tegen zes uur is een man neergeschoten bij het hoofdstation Groningen. Het slachtoffer uit Emmen overleefde de aanslag. De dader meldde zich.

Een 27-jarige man uit Groningen heeft zich vrijdagmiddag op het politiebureau Oost (Kardinge) gemeld in verband met het schietincident op de Stationsweg. De Stadjer wordt verdacht van betrokkenheid bij het voorval.

De man is ingesloten in het cellencomplex in Groningen. Hij wordt binnenkort gehoord over zijn betrokkenheid. Naar aanleiding van een oproep in de media hebben zich al vier getuigen bij de politie gemeld. Van allen wordt een verklaring opgenomen.

Het slachtoffer mocht na onderzoek en medische behandeling in het ziekenhuis naar huis. Van hem is al een aangifte opgenomen. Het onderzoek naar de toedracht van het schietincident is nog in volle gang.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.