De krant die je leest van A tot Z
Vrijdag 28 augustus, 2026
Deze post is bekeken 133 keer.

zondag 03 oktober 2010

Nieuws:

Live muziek in Hart van Haren

Door: Redactie

Zaterdag 9 oktober a.s. is er van alles te beleven in Haren. Als voorgerecht van de Vier Mijl op zondag, zal op zaterdag 9 oktober ’s avonds in veel kroegen en restaurants live muziek zijn te horen. ’t Hart van Haren gaat de Fries-Ierse kant op. Zaterdag 9 oktober vanaf 20.00 uur (ook tijdens het diner).

Optreden bij Hart van Haren staat gepland op 9 oktober.

Optreden bij Hart van Haren staat gepland op 9 oktober.

De band Irish Stew staat garant voor een gevarieerd programma onvervalste folk muziek. Met meer dan 30 jaar is Irish Stew de langst bestaande groep van Friesland en nog steeds is elk optreden van dit kwartet een waar feest. Irish Stew weet zowel versterkt als akoestisch elke zaal te veroveren! Vier doorgewinterde folkartiesten stralen hechtgheid uit. Ierse ballades en pubsongs aangevuld met seasongs, shanties en eigen werk worden op een geheel eigen wijze ten gehore gebracht. Vierstemmig met een stampende bas en een virtuoze viool.  Irish Stew heeft opgetreden op grote festivals in Polen, Tsjechië, Frankrijk, Zweden, Denemarken en Duitsland. In Nederland speelde de band op evenementen zoals Delfsail, Workum festival, Havendagen Rotterdam, Tjochfestivals Drachten en Celtic Folkfestival in het WTC Leeuwarden  

Irish Stew heeft in het voorprogramma gestaan van verschillende grote namen zoals The Dubliners, Jim McCann, Beggars Row de Kast en ELO.  De groep Irish Stew heeft inmiddels 7 cd’s en een DVD op hun conto staan.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.


Recente berichten