Nieuwkomersdag Haren gisteren geslaagd
Zaterdagochtend om half tien werden inwoners die zich het afgelopen jaar in Haren hebben ingeschreven ontvangen in het gemeentehuis van Haren. Ongeveer 110 mensen hadden zich aangemeld voor deze dag.
Burgemeester Vlietstra heette namens het college en de gemeenteraad iedereen welkom. In haar toespraak vertelde ze niet alleen over de mooie dingen die de gemeente Haren allemaal te bieden heeft, maar had ook aandacht voor de herindeling.
In de bussen werd door het college en de aanwezige raadsleden enthousiast verteld over wat er onderweg allemaal te zien was. Er werd niet alleen veel verteld maar er werden ook veel vragen gesteld, waardoor een mooie interactie op gang kwam. De rit voerde langs bekende en minder bekende plekken, gebouwen en terreinen in de gemeente waaronder bijvoorbeeld de Meerweg, Mikkelhorst, sportpark de Koepel en uiteraard de dorpen, Glimmen, Noordlaren en Onnen.
Dit jaar was er een mooie samenwerking met ‘Ondernemend Haren’ . Aan het eind van de rit stond de heer P. Albronda klaar om namens de ondernemersvereniging Goodiebags uit te delen.
10 reacties