De krant die je leest van A tot Z
Vrijdag 17 Juli, 2026
Deze post is bekeken 103 keer.

woensdag 15 januari 2014

Nieuws:

VVD zet etalage in als communicatiemiddel

Door: Redactie

De VVD in Haren gaat de etalage van het leegstaande winkelpand ‘Sir Fashion’ aan het Raadhuisplein inrichten als politiek communicatiemiddel. Volgens één van de initiatiefnemers Paul van Weringh (5 op de kieslijst) wil de partij duidelijk maken dat de politieke partijen van de raad meer moeten samenwerken, daarom worden ook andere partijen uitgenodigd om dezelfde etalage te gebruiken voor hun campagnes.

De eigenaar van het pand, Havanka BV, wilde wel meewerken aan dit experiment. Naar verwachting zal de VVD volgende week haar eerste uitingen etaleren.

2 reacties

Huub van 't Hek zegt:

Windowdressing is de kenmerkendste eigenschap van de VVD. Omdat het klachten blijft regenen, liggen er veel paraplu’s op de grond verspreid. Met de eigen gebakken lucht is een flink aantal ballonnen opgeblazen. Omdat de VVD nooit verder is gekomen dan het oplaten van ballonnetjes. Omdat de VVD leeft van het toebrengen van maatschappelijke kwetsuren, wil het de gewonden nu verbinden. Althans, dat staat te lezen op de winkelruit. Tot vermaak van velen is Henk Kamp als stemmentrekker naar Groningen gehaald. Gas terugnemen op het Haderaplein. Sir Fashion als de nieuwe kleren van de keizer.

paul zegt:

Beste Huub,

Persoonlijk vind ik de humor van je broer beter te pruimen
jouw kwaliteiten liggen duidelijk elders

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.