De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 6 Mei, 2026
Deze post is bekeken 252 keer.

vrijdag 28 maart 2014

Nieuws:

Splinternieuwe fiets dankzij lootje op Harense markt

Door: Redactie

Mevrouw Ina Krijgsveld uit Haren kan haar geluk niet op. Met een stralende lach nam ze vandaag om 15.00 uur een splinternieuwe Gazellefiets in ontvangst van Marktmeester Jan Louwes. Zij had de fiets gewonnen in de verloting die vorige week plaatsvond. 

De fiets werd door de marktmensen aangeschaft bij Jaap Glastra Fietsspecialist aan de Kerkstraat in Haren.

Jan Louwes overhandigde vandaag de fietssleutel, en Ina Krijgsveld fietste vrolijk weg...

Jan Louwes overhandigde vandaag de fietssleutel, en Ina Krijgsveld fietste vrolijk weg…

5 reacties

Paula zegt:

Super leuke actie !

Paul van Weringh zegt:

mocht die reactie van de censuurcommissie? We boeken vooruitgang!

Dorpsgenoot zegt:

Wat een super flauwe reactie Paul van Weringh, ik ken de achtergrond niet, maar dit straalt nauwelijks klasse uit, waarom zo verbitterd ??

Paul van Weringh zegt:

Soms moet je gewoon ff cynisch zijn Dorpsgenoot. En alles behalve verbitterd, in tegendeel.

Ik vind de actie leuk. Prijzen verloten die afkomstig zijn van andere winkeliers. Door meer te organiseren in het dorp trek je meer mensen naar het centrum. Wel is het zo dat je regelmatig zaken moet organiseren om de trek op het dorp terug te krijgen. Dat lukt niet met 1 actie. Gezelligheid, knusheid en gemoedelijk. Dat zijn belangrijke zaken.

Ondernemers moeten vooral doorgaan met dergelijke acties. Misschien elke twee weken prijzen van een andere winkelier. Zo ben je dan 1 x in de 4 jaar aan de beurt. Als je het elke week doet maar 1 x per 2 jaar.

Paula zegt:

@Paul, zou je jouw reactie wel willen toelichten ?

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.