Vanavond de eerste plons in vernieuwd Zwembad Scharlakenhof Haren
Vanavond om 19.00 uur start een disco-avond voor jongeren tot 15 jaar in het vernieuwde zwembad Scharlakenhof te Haren. Morgen gaat het bad open voor de recreanten. Het zwembad is nu in handen van een stichting, die werkt met enkele betaalde krachten en verder met vrijwilligers. De gemeente Haren verstrekte een lening van 700.000 die in tien jaar moet worden terugbetaald. Voorts zijn er sponsoren.
Vrijwilligers hebben de afgelopen twee jaar 20.000 uur tijd gestoken in het renoveren van het bad, dat in 2011 ten dode leek opgeschreven Het zwembad zal zeven dagen per week geopend zijn. Vanaf de herfstvakantie gelden de volgende openingstijden: van maandag tot vrijdag vanaf 07:00 uur tot 21:30 uur, op zaterdag van 8:00 uur tot 18:00 uur en op zondag van 09:00 uur tot 15:30 uur. Een toegangskaartje voor het zwembad kost 4,90 euro.
Jeugddisco
Vrijdag 26 september van 19.00 tot 21.30 uur wordt de eerste duik genomen tijdens een jeugddisco (tot 15 jaar). Entree 5,00.

Geen reacties