Nieuws:
Winkelier Jacco niet meer werkzaam in Haren
Door: Redactie
Het doet hem zelf pijn, maar Jacco Smit van de gelijknamige herenmodezaak, is per direct gestopt met zijn werkzaamheden. Zijn winkel was vorig jaar overgenomen door investeerders, die daarmee een faillissement konden voorkomen. Smit kwam in de schuldsanering, maar bleef voor de winkel werken.
De samenwerking is nu gestopt omdat Smit en de investeerders niet op één lijn zitten als het gaat om de toekomst van de winkel. De komende week zal er een nieuwe naam op de gevel prijken: Mansz. Volgens de eigenaren blijft voorlopig bijna alles bij het oude, ook het verkopend personeel blijft.
In Haren de Krant van volgende week achtergronden van deze ontwikkeling.
Jacco Smit (links) in beter tijden en zijn medewerker Alex, die in de zaak blijft werken. De winkel heet voortaan Mansz.
Geen reacties