De krant die je leest van A tot Z
Donderdag 28 Mei, 2026
Deze post is bekeken 183 keer.

zaterdag 03 oktober 2015

Nieuws:

Interessante vacature bij Bruna Haren (3 oktober 2015)

Door: Redactie

Vacature Winkelmedewerker Bruna Haren (m/v)

Advertentie – Bruna is de meest inspirerende verwenwinkel in de wereld van lezen en schrijven en onderscheidt zich door
beleving en assortiment. Bruna BV is een landelijke multichannelretailorganisatie met ruim 380 winkels. De
winkelformule Bruna bestaat sinds 1868. Naast de winkelketen biedt Bruna meer dan 250.000 boeken aan
via haar (mobiele)website www.bruna.nl.

Voor onze Bruna winkel, te Haren, zijn wij op zoek naar:
Winkelmedewerker (m/v)
Parttime (20 – 38 uur per week)

De klant centraal
Bruna gaat voor een unieke winkelbeleving en dat is uiteraard een combinatie van aantrekkelijk assortiment,
een goede presentatie, een mooie winkelinrichting en natuurlijk het meest belangrijk: de klant. Bruna heeft
een excellente klantbediening hoog in het vaandel staan.

In de Winkel
Jij zorgt voor tevreden klanten, klanten die blij worden van Bruna, zodat ze graag bij Bruna blijven winkelen.
Je zorgt voor een goede presentatie van de goederen, werk je mee aan het schoonhouden, verleen je de
juiste service aan klanten en ben je verantwoordelijk voor het opnemen van de juiste informatie die in de
winkel voorhanden is met betrekking tot bestellen, acties en schappenplannen.

Beheersmatig
Leef je de regels en procedures na op het gebied van kas, kluis en veiligheid, ben je medeverantwoordelijk
voor minimalisering van de derving. In de winkel verricht je alle werkzaamheden met betrekking tot de
goederenstroom en administratieve werkzaamheden, zoals kasopmaak.

Je beschikt over een opleiding op minimaal VMBO niveau 2 (relevante werkervaring in de retail is een pré),
je vindt werken in een veelzijdige winkel een uitdaging, je bent klantvriendelijk, integer, betrokken,
verantwoordelijk en veranderingsbereid. Verder beschik je over goede communicatieve vaardigheden en
beheers je de Nederlandse taal.

Interesse?
Mail je brief met CV naar Pim Albronda: bruna8205@brunawinkel.nl, onder vermelding van vacature
Bruna Haren of stuur je brief met CV naar Bruna Haren, Brinkhorst 22-24 9751AT Haren.

Foto: Pim Albronda, Bruna Haren.

5 reacties

Dien zegt:

Het zou wel fijn zijn als er ook tot welke leeftijd vermeld zou worden in de advertentie.Een leeftijd van 36 jaar is al te oud voor de functie !

Dorpsgenieter zegt:

@Dien we doen toch niet aan leeftijdsdiscriminatie?

Dien zegt:

Dorpsgenieter: Inderdaad is het eigenlijk leeftijdsdiscriminatie als iemand van 36 jaar al te horen krijgt,dat ze te oud is voor deze functie !

niet eerlijk zegt:

Leent HvK zich nu ook al voor dit soort zaken. Zet toch gewoon een advertentie ipv op deze manier. Zo ken ik er ook nog wel een paar. Kun je op deze manier ook gratis reclame maken?

Note redactie: Het ondersteunen van de lokale economie en ook communiceren over werkgelegenheid in Haren, daar kan toch weinig tegen zijn? Dat u dit ziet als gratis reclame maken is vreemd.

Pim Albronda (Bruna Haren) zegt:

Beste Dien. Wat vervelend dat de indruk gewekt is dat je te oud zou zijn. We doen zeker niet aan leeftijdsgrenzen. Ik weet niet wie je dit verteld heeft maar het is zeker niet correct. Graag hoor ik via een mailtje hoe dit gelopen is.
Daarnaast ontvang ik graag een brief van je met je sollicitatie en cv via de genoemde procedure en je zal altijd antwoord ontvangen.

En Haren de Krant, dank dat jullie al vele jaren de lokale ondernemers steunen door gratis de mogelijkheid te bieden vacatures op jullie site te plaatsen.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.