De krant die je leest van A tot Z
Dinsdag 26 Mei, 2026
Deze post is bekeken 101 keer.

dinsdag 27 oktober 2015

Nieuws:

Peiling over buslijn 51 op Kromme Elleboog

Door: Redactie

De gemeente Haren zag het zitten: buslijn 51 die via o.a. het station en de Kromme Elleboog langs het Zernike College aan de Kerklaan rijdt. En omgekeerd. Maar omwonenden waren furieus: hoe kan men een grote autobus toestaan op een smalle weg vol met fietsers?  In september nam de raad een motie aan om dit plan uit te stellen totdat nog honderd andere veiligheidsmaatregelen waren genomen. In oktober nam de raad een motie aan, waarin de soep iets minder heet werd gegeten dan die werd opgediend. Lijn 51 mag komen, als een aantal maatregelen op termijn worden genomen om de veiligheid te waarborgen.

 

Vindt u een bus op de Kromme Elleboog veilig of onveilig? Geef uw mening rechts op deze pagina en u ziet hoe anderen erover denken. Dank u.

1 reactie

Anna zegt:

Het is nu donderdagavond 26 november 00.05 uur. Op dit moment is het spoor weer afgesloten en worden er bussen ingezet voor de passagiers. En die rijden uiteraard veel te hard en met veel lawaai over de Kromme Elleboog waar de meeste mensen nu (proberen te) slapen. Dat wordt nog wat straks als lijn 51 hier gaat rijden 🙁

Wat vinden de inwoners van de Oosterhaar er trouwens van dat zij hun lijn 54 straks kwijt zijn? Zij een buslijn kwijt die ze liever wilden houden en wij een buslijn “rijker” die we niet willen? En dat allemaal voor een handjevol Zernike-leerlingen die best vanaf de Rijksstraatweg een stukje kunnen lopen naar de Kerklaan.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.