De krant die je leest van A tot Z
Maandag 29 Juni, 2026
Deze post is bekeken 87 keer.

vrijdag 19 augustus 2016

Nieuws:

Voetbaldagen deze week op De Koepel in Haren

Door: Redactie

Van maandag 22 augustus t/m vrijdag 26 augustus 2016 organiseert Voetbalacademie Noord op Sportpark de Koepel uitdagende voetbaldagen met als thema “trainen als een profvoetballer.” Het motto is; “veel doen, veel leren en héél veel plezier”.

De voetbaldagen zijn geschikt voor jongens en meisjes in de leeftijd van 6 t/m 15 jaar. Het is een clubonafhankelijke activiteit, dus iedereen kan mee doen. Zowel kinderen van vv Haren, vv Gorecht, vv Glimmen, Be Quick, vv Helpman als van andere clubs. Ook vriendjes en vriendinnetjes die niet op voetbal zitten zijn van harte welkom!

Tijdens de voetbaldagen wordt er onder leiding van toptrainers in het jeugdvoetbal een professioneel voetbalprogramma afgewerkt. Het is een gevarieerd dagvullend programma van 10.00 uur tot 15.30 uur. Bij de indeling van de groepen probeert men zoveel mogelijk rekening te houden met o.a. niveau / leeftijd.

De kosten van dit kamp bedragen € 79,00 per persoon. Deze prijs is inclusief twee trainingen per dag van minimaal 90 minuten, een lunch, voldoende drinken, versnaperingen tussendoor en een team- en/of actiefoto. Na iedere trainingsdag gaan de kinderen weer naar huis. (woensdagmiddag vrij)

Voor vragen en/of opmerkingen is de organisatie te bereiken via info@voetbalacademienoord.nl

Aanmelden (vol = vol) kan via: http://www.voetbalacademie-noord.nl/index.php/inschrijven

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.