De krant die je leest van A tot Z
Donderdag 7 Mei, 2026
Deze post is bekeken 439 keer.

dinsdag 26 maart 2019

Nieuws:

Haren raakt bloemenzaak kwijt

Door: Redactie

Bloemenzaak Klaas Dillema aan de Molenweg in Haren wordt opgeheven. De heer Dillema wil over de aanleiding of redenen van het sluiten op korte termijn geen mededelingen doen. Een andere winkel die waarschijnlijk haar deuren moet sluiten is de Op=Op Voordeelshop aan de Brinkhorst.

Volgens berichtgeving in DvhN behoort Haren niet tot de franchisevestigingen van dit concern in nood. Daardoor lijkt sluiting onafwendbaar. Om nu niet sombere gevoelens op te wekken bij lezers melden we dat het volgend: het lijkt erop dat binnenkort viswinkel De Bess weer te kunnen worden geopend. Eigenaar Henk Beswerda, die kampt met gezondheidsproblemen, heeft een opvolger gevonden. Maar die overname was vorige week nog niet geheel rond.

1 reactie

Rolf zegt:

ik hoop wel dat er wat voor in de plaats komt en dan aub geen modewinkel, want het centrum van haren is zowat alleen nog maar modewinkels. Vind het jammer van de Op=Op kon je toch je producten voor wassen, douchen enzovoorts goedkoop halen

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.