De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 6 Mei, 2026
Deze post is bekeken 99 keer.

zondag 02 maart 2014

Nieuws:

Alzheimercafé 5 maart in De Dilgt: ongepast gedrag?

Door: Redactie

Als gevolg van hun ziekte vertonen mensen met dementie soms ongepast gedrag. Een verpleegkundige, Aafke Flapper en een sociaal pedagogisch hulpverlener, José van de Veen lichten dit onderwerp toe in het Alzheimer Café Haren woensdag 5 maart 2014.

 

Waar?

ZINN-locatie De Dilgt, Dilgtweg 3 te Haren.

Van te voren aanmelden is niet nodig en de toegang is gratis, evenals de koffie en de thee. De deur gaat om 19.00 uur open en de avond wordt rond 21.00 uur afgesloten.

 

Iedereen die vragen heeft over dementie kan terecht bij het Alzheimer Café. Of iemand nu  zorgt voor een dementerende naaste, bang is om dement te worden, onlangs heeft gehoord dat hij dementie heeft, er beroepshalve mee te maken heeft of op zoek is naar de juiste vorm van hulp, iedereen is welkom! Alle gasten leren en profiteren van elkaars ervaringen, kennis en kunde.

Het Alzheimer Café is een informatieve ontmoetingsplaats voor iedereen die te maken heeft met dementie en Alzheimer. Het café is een samenwerking tussen Alzheimer Nederland, de gemeente Haren, Icare, Torion, Coördinatiepunt Mantelzorg en Vrijwillige Thuishulp, Team 290 en ZINN locatie De Dilgt.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.