De krant die je leest van A tot Z
Zaterdag 20 Juni, 2026
Deze post is bekeken 135 keer.

woensdag 15 april 2015

Nieuws:

Bankje in Glimmen wekt boosheid – Lees meer…

Door: Redactie

Een bankje dat onlangs door de gemeente Haren is geplaatst op de kruising Hoge Hereweg-Oude Boerenweg in Glimmen wekt wrevel bij omwonenden. Het bankje zou overlast van drinkers en plassers doen terugkeren naar deze lommerrijke plaats. In 2008 was die overlast (ook ’s nachts) evident, zeggen omwonenden. Toen het bankje door vernieling was verdwenen was het een opluchting. Nu er weer een bankje staat verwacht men nieuwe overlast.

 

Het dispuut tussen buurt en gemeente ligt gevoelig, want op de bank is op verzoek van nabestaanden een gedenkplaatje geplaatst van een dame uit Zuidlaren die op deze plaats vorige jaar dodelijk verongelukte met haar fiets. De gemeente Haren is niet van plan het bankje weer te verwijderen, ondanks een klemmend verzoek daartoe van omwonenden.

De achtergrond van dit verhaal leest u in Haren de Krant, die 22 april verschijnt.

 

 

7 reacties

Hans zegt:

Geen vliegtuigen, geen vrachtauto’s, geen bankjes…benieuwd naar het volgende onderwerp!

Beroepsklager zegt:

Waarschijnlijk iets met een sportkooi Hans, of een school, muziek na een feestje of wellicht vluchtelingen. Welkom in Haren!

ruwaldv/h zegt:

Wat is dat toch steeds met glimmen? Sommige mensen daar hebben het kennelijk te goed, dus gaan zeuren over zaken (een paar jongeren, 7 jaar terug, die inmiddels volwassen zijn) waar een ander nog niet eens over na wil denken. Is er dan helemaal geen schaamtegevoel meer , geen gezond verstand? Gaat bovendien om inrichting van de openbare ruimte, waar deze zeurders niets over hebben te zeggen. Ik zou zeggen, plaats er ook nog maar een picknicktafel bij en roep dit blabla-volk tot de orde.

Anita zegt:

Een bankje.

‘Overlast van drinkers en plassers.’

Serieus???

guus zegt:

Bah, wat een zeurders. En wat een negatieve lading naar de nabestaanden van dit ongeval. Is er geen enkel respect meer. Ik sluit me aan bij de eerdere reactie. Verwende lui die daar over klagen!

Frits zegt:

Is dit ter nagedachtenis van die oudere vrouw die met haar elektrische fiets ongelukkig ten val kwam?

Note redactie: Dat klopt.

geen buren zegt:

Geen buren? Zoals ik al eerder heb geopperd, gracht om het dorp heen en kaartjes gaan verkopen om zulke bijzondere mensen te kunnen zien. Een soort apenrots.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.