De krant die je leest van A tot Z
Vrijdag 28 augustus, 2026
Deze post is bekeken 162 keer.

maandag 04 oktober 2010

Nieuws:

Bewoners Molenweg beraden zich op actie

Door: Redactie

Bewoners van de Molenweg in Haren (het gedeelte in het centrum) beraden zich op ludieke acties om de gemeente te wijzen op de gevaarlijkse verkeerssituatie aldaar.

Zij zien dat het parkeerverbod aan de Molenweg massaal wordt overtreden, mede door parkeerders die zijn betrokken bij de bouw van het nieuwe gemeentehuis. Volgens hen doen zich dagelijks zeer gevaarlijke situaties voor, bijna-aanrijdingen met kinderen en andere passanten. In een brandbrief aan de raad beschrijven de aanwonenden een chaotische situaties waaraan een halt moet worden toegeroepen. Men vindt dat de politie (om welke reden dan ook) niet voldoende optreedt en roept nu de gemeente op om in actie te komen.

Als de brandbrief geen effect heeft wil men ludieke acties organiseren.

1 reactie

a. wedda zegt:

Parkeren bij oude postkantoor niet meer mogelijk door bouw gemeentehuis. Parkeren bij gemeentehuis niet meer mogelijk door nummerborden? Ik neem aan dat de medewerkers van het gemeentehuis hiervoor een vergunning moeten kopen? Dit kunnen trouwens alle ondernemers in het dorp ook doen, je plaatst gewoon je nummerbord op een parkeerplaats en koopt een vergunning bij de gemeente. Oeps foutje, een gemeenteambtenaar moet overdag natuurlijk de auto ter beschikking hebben, een ondernemer natuurlijk niet! Parkeergarage gesloten, boze bovenburen (lees geld)gaan uiteraard voor verkeersveiligheid! Alle verkeer vanuit transverium naar centrum komen op de volle parkeerplaats en keren terug naar de rotonde, met alle gevolgen vandien. De eerste ludieke actie zou dan ook het verwijderen van de slagboom van de parkeergarage moeten zijn en de tweede het verwijderen van alle nummerborden bij het gemeentehuis. Zo komt de verantwoording te liggen waar die hoort, bij de gemeente, en niet bij de ondernemers, bewoners en verkeer. Het zou wat zijn als iedereen die aan het verbouwen is hele stukken straat bezet!

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.


Recente berichten