Buurman aan Witveen voelt zich geen racist
De buurman van het gezin van Sara Al-Obeidi aan het Witveen in Haren voelt zich geen racist. In een reactie tegenover Haren de Krant laat hij weten verschillende pogingen gedaan te hebben om met Sara in gesprek te komen over de overlast. Ook Woonborg heeft verschillende huisbezoeken gebracht maar ziet geen andere mogelijkheid dan uitzetting.
De overlast bestaat vooral in de nachtelijke uren, er wordt ruzie gemaakt, hard getelefoneerd en met meubelen geschoven. Ook is er overlast door ruzie tussen de bewoonster en haar ex-man die volgens haar gewelddadig is. Volgens de buurman hebben zijn klachten niets te maken met racisme, maar gewoon met lawaai en een vreemd (nachtelijk) leefpatroon. In Haren de Krant van volgende week worden de feiten op een rij gezet.
Woonborg heeft op 2 december een kort geding aangespannen tegen de bewoonster, omdat deze al acht maanden voor veel overlast in de buurt zou zorgen. De rechter stelde Woonborg in het gelijk, Sara Al-Obeidi en haar gezin moeten rond 9 december het huis verlaten. Zie ook: http://www.harendekrant.nl/nog-vijf-dagen/
34 reacties