De krant die je leest van A tot Z
Vrijdag 17 April, 2026
Deze post is bekeken 82 keer.

donderdag 01 juni 2006

Nieuws:

Eerste paal voor de toekomst

Door: Redactie

Woonzorgcentrum De Dilgt bouwt letterlijk voor de toekomst. Maar liefst 120 moderne zorgappartementen worden het komende jaar gebouwd aan de Dilgtweg in Haren.Op termijn zal het oude ‘Avondlicht’ worden gesloopt. Het nieuwe gebouw biedt ook plaats aan winkel, restaurant, praktijkruimten. Een sfeervol plaza (overdekt) zal de sfeer bepalen, net als het gebruik van veel parketvloeren.
De Dilgt maakt deel uit van Woonzorgcentra ’t Gooregt met vestigingen in Haren en Hoogezand. Deze instelling heeft als uitgangspunt dat mensen gewoon kunnen doorgaan met een prettig leven, ook al hebben zij toenemende zorg nodig.

De eerste paal voor de nieuwbouw wordt dinsdag 6 junui om 16.00 uur geslagen op de locatie De Dilgt in aanwezigheid van burgemeester A. Gerritsen. Belangstellenden zijn welkom in het Grand Cafe De Middelhorst, bereikbaar via de hoofdingang.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.