De krant die je leest van A tot Z
Zaterdag 17 januari, 2026
Deze post is bekeken 479 keer.

vrijdag 16 januari 2026

Nieuws:

Na school niet naar huis: BSO in Haren

Door: Redactie

Het is 2026. Meestal werken beide ouders en hoe zit het dan met het spreekwoordelijke ‘kopje thee’ wanneer kinderen uit school komen? Wat Julia Blansjaar van kinderopvang Zien (Haren) betreft is het antwoord: Buitenschoolse Opvang (BSO). In februari opent Zien een nieuwe BSO-vestiging aan de Rummerinkhof.

BSO in Haren
Julia is van huis uit Beeldend Therapeut Kinder- en Jeugdzorg. Ze is begaan met het welzijn van jonge kinderen in een ingewikkelde wereld en dat is haar drive. Vanuit haar kantoor aan de Hortuslaan geeft zij leiding aan één locatie voor kinderopvang (Hortuslaan) en drie locaties voor BSO (Kromme Elleboog, VV Gorecht en TSH). Binnenkort worden de drie locaties BSO samengevoegd in een nieuwe aan de Rummerinkhof. Dat is pal naast het nieuwe IKC en Brinkschool, in het voormalige kantoor van ZorgPlein Noord. Daar worden kinderen straks na school begeleid totdat ze naar het VO gaan.

U leest de achtergrond van deze plannen in Haren de Krant die vanaf 20 januari wordt verspreid. Exemplaren zijn daarna op te halen bij Boomker, BLOOM (De Brinken) en Total Haren (Rijksstraatweg).

foto: Julia Blansjaar

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.