De krant die je leest van A tot Z
Zondag 30 augustus, 2026
Deze post is bekeken 141 keer.

zondag 23 mei 2010

Nieuws:

Op avontuur met wol

Door: Redactie

Op 30 mei wordt voor de 3e keer Wol in de Hoofdrol georganiseerd. De markt vindt plaats op het terrein van de Natuurtuin aan de Viaductweg 52 in Haren. De tuin en kwekerij van de Natuurtuin zijn deze dag  ook geopend.

Natuurtuin wol

 

 

Natuurtuin wol

Wol in de Hoofdrol is een markt vol wol, textiel, inspiratie, workshops en demonstraties, spinnen, vilten, weven, schapen, quilten, sieraden.  Kortom voor ieder wat wils.  Onder leiding van Jolande van Luik zal die dag een Woonkleed van ruige wol worden gevilt. Dit woonkleed zal samen met andere stukken ’s middags geveild worden. Het grootste deel van de opbrengst van de veiling gaat naar een goed doel namelijk het spinnewielen project in Peru.

De entree is gratis. Voor meer informatie over de veiling en de workshops die dag kun je terecht op het blog van de Wolstudio, www.wolstudio.blogspot.com

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.


Recente berichten