De krant die je leest van A tot Z
Zaterdag 18 Juli, 2026
Deze post is bekeken 158 keer.

dinsdag 19 juni 2012

Nieuws:

Rare man brengt onrust in Haren

Door: Redactie

Een man van vermoedelijk Ghanese afkomst, gekleed in een donker trainingspak, brengt onder andere in Haren onrust. De man pleegt winkeldiefstallen en bejegent mensen agressief. Volgens de politie heeft hij ook een vrouw ‘ondergekotst’.  Hij heeft geprobeerd een winkelier te beroven. Diverse keren werd hij opgepakt, maar blijft nooit lang vast zitten.

Volgens de politie zou het gaan om een man die via Amsterdam en Veendam nu even is neergestreken in Haren. Hij zou licht verstandelijk gehandicapt zijn.  Men is gewaarschuwd.     Bron: dvhn

 

5 reacties

Ineke zegt:

Wat mij verbaasd is dat die man diverse keren is opgepakt en niet lang blijft vastzitten. Dus m.a.w., wij als inwoners en ondernemers in Haren moeten ons dan maar aanpassen aan een agressief persoon? Ook ik ben twee weken geleden met hem in aanraking gekomen (botste tegen mij op bij de Blokker). Zie hem nog regelmatig door de Kerkstraat lopen.

sibo zegt:

@Ineke. Dat is zoals het werkt in Nederland. De PVV vind hier ook wat van, maar dat vinden we weer te ver gaan. Ik zie het gros van politiek Nederland al weer naar de microfoon grijpen. Voorlopig is het dus niet anders en lopen er veel vreemde snuiters rond in onze mooie democratie, mensen die zich niet kunnen en willen aanpassen en waar wij allemaal last van hebben.

Madelief zegt:

@sibo; de PVV vindt vanalles om de grote massa mee te paaien. Van een groot deel komt willens en wetens toch niets terecht of is gewoon niet mogelijk. Dat weten ze zelf ook dondersgoed, maar heb je dan weer zondebokken en bliksemafleiders voor. Die geef je de schuld en zelf gewoon het slachtoffer uithangen. Maar ondertussen hebben ze maar 1 agenda. En als er iets NIET democratisch is in Nederland, dan is het de PVV wel. Een partij zonder enige democratische structuur, met maar 1 lid (Geert Wilders zelf) en die zijn geldschieters niet openbaar wil maken. Ik snap ook niet waarom u de PVV erbij haalt, want dat heeft niets met dit topic te maken.

Crimineel gedrag heeft niets te maken afkomst / huidskleur of je niet willen aanpassen aan een cultuur. Ik begrijp dat deze man licht verstandelijk gehandicapt is. Dat maakt het mijns inziens tot een treurig geval dat eerder bij de hulpverlening thuis hoort.

Bob Rats zegt:

Madelief zegt: “Crimineel gedrag heeft niets te maken afkomst / huidskleur of je niet willen aanpassen aan een cultuur.”

Dit is een beetje naief.

erik zegt:

er moet eerst wat ergs gebeuren als binnenkort een vader van een miesje wraak neemt op onze (…..red) dan word die vader wel opgepakt en berecht maar die (….red) mag gewoon mensen beroven bespugen politie rijd rondjes door ons dorp en verder niks

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.