De krant die je leest van A tot Z
Donderdag 28 Mei, 2026
Deze post is bekeken 95 keer.

donderdag 08 oktober 2015

Nieuws:

Topwedstrijd Be Quick vervroegd wegens 4 Mijl

Door: Redactie

In verband met de 4 Mijl van Groningen is het tijdstip van de wedstrijd Be Quick 1887 – Juliana ’31 vervroegd naar 13.00 uur. Plaats van handeling is het Stadion Esserberg aan de Rijksstraatweg te Haren.

Een bijzonder belangrijke wedstrijd. In de Landelijke Hoofdklasse staat Juliana ’31 uit het Gelderse Malden bovenaan met 15 punten uit 5 wedstrijden. Be Quick volgt op slechts 2 punten achterstand. Een belangrijke wedstrijd in de top van het Nederlandse topamateurvoetbal.

2 reacties

Leendert zegt:

Als de wedstrijd om 14.45 uur is afgelopen, hoe kom je dan weer weg als je met de auto bent? Over de rijksstraatweg gaan de hardlopers. Of is het dan al afgelopen?

Henk Dröge zegt:

Leendert, wedstrijd loopt altijd iets uit met blessuretijd e.d.. Verder zou ik de auto op de Vestdijklaan (t.o. Esserweg) parkeren. Via Groningen-Zuid ben je heel snel op de A28. De laatste lopers zijn rond 15.00 uur bijna allemaal gepasseerd. Fietsers kunnen via de Esserweg weer terug richting Haren

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.