Uw kerstverhaal kan nog worden ingestuurd tot en met dinsdag.
De redactie heeft al leuke verhalen ontvangen. Was u ook van plan om een verhaal in te sturen? Het kan nog tot en met dinsdag a.s.
De redactie van de krant wil graag in de uitgave van december een sfeervol kerstverhaal publiceren. Het zou mooi zijn als het zich afspeelt in de gemeente Haren, maar dat is geen harde voorwaarde. Wat wél een harde voorwaarde is: de titel. Die is ‘Het liep heel anders’. Update 24 november: al drie verhalen ontvangen. Wie volgt?
Waag een kans en schrijf uw verhaal van maximaal 500 woorden. Titel: “Het liep heel anders”. Stuur uw bijdrage naar: redactie@harendekrant.nl
Uiterste inzenddatum: 8 december 2015. Bij meerdere inzendingen maakt de redactie een selectie van drie verhalen die op de website worden geplaatst.Lezers bepalen dan welk verhaal in de krant komt.
Geen reacties