Is zeker een artistiek plaatje. Maar ik dacht dat het verboden was om van het perron af te gaan en tussen de rails te gaan staan. En dan hebben we het er nog helemaal niet over dat het gevaarlijk is.
Note redactie: Zoals wij het zien heeft de fotograaf gestaan op de oversteekplaats van het spoor, waar ook de spoorbomen zijn. Het lijkt ons dus een legale actie. Waarvan akte.
Anna, voor mij is dit sinds 2008 geen artistiek plaatje meer, daar liepen toen 2 mensen, tot die trein er kwam … Waarschijnlijk weet die fotograaf dat niet, maar het is wel pijnlijk ..
@Dorpsgenoot Dus we mogen straks ook geen foto’s meer maken van autosnelwegen omdat daar mensen zijn omgekomen? Of van vliegtuigen, want er is ooit een neergestort.
Als we bij elk ding wat we doen zo gaan nadenken dan zijn we binnen een dag zuur denk ik 😉
Fotograaf, enjoy your life 😉
Mooi plaatje! donkere dreigende luchten en diepte wachtende op een geel puntje. Met dit liedje wordt de foto compleet http://www.youtube.com/watch?v=H8tp_KszUsc
4 reacties