Week van de smaak bij Funcooking Haren; Auberge Visvliet doet mee!
Volgende week is het Week van de Smaak bij Funcooking aan de Kromme Elleboog, waar mensen met een beperking werken. Men gaat deze week samenwerken met Auberge Visvliet.
Tijdens de week van de smaak gaan de chef-kok en gastvrouw van de Auberge Visvliet, Henk-Jan Doornkamp en Wietske Hoogerheide in samenwerking met de medewerkers vanFuncooking een lunch verzorgen bij Funcooking te Haren. Funcooking is een lunchroom/dagbesteding aan de Kromme Elleboog 5 te Haren waar mensen met een verstandelijke beperking werken.
Masterclass
Op dinsdag 30 september geven Henk-Jan en Wietske een masterclass aan de medewerkers van Funcooking. Geheel in het teken van de week van de smaak worden een aantal gerechtjes gemaakt waarbij de boon centraal staat en op een bijzondere manier gebruikt.
“Eet gerust mee”
De lunch wordt geserveerd van dinsdag t/m vrijdag tussen 13.00 uur en 15.00 uur.
Funcooking hoopt deze week veel mensen te laten zien wie ze zijn en wat ze doen!
Reserveren kan via funcooking@home.nl.
Funcooking, Kromme Elleboog 5, 9751 RA Haren Tel. 050-5350591 Web: www.dagbestedingharen.nl
Geen reacties