De krant die je leest van A tot Z
Donderdag 28 Mei, 2026
Deze post is bekeken 111 keer.

woensdag 09 november 2016

Nieuws:

Wethouder wil geld sociaal domein niet oppotten

Door: Redactie

Na kritische vragen van Groen Links antwoordde wethouder Michiel Verbeek dat hij het verantwoord vindt om overschotten in het sociaal domein (niet gebruikt geld voor b.v. huishoudelijke thuiszorg, het gaat om tonnen) niet op te potten. Hij wil dat geld toevoegen aan de algemene reserve. Hans Sietsma (GL) vond dat een zorgelijke ontwikkeling.

Verbeek stelde Sietsma gerust, het geld wordt niet uitgegeven, maar staat in de algemene reserve. En in geval van nood kan er met instemming van de raad weer gebruik van worden gemaakt.

2 reacties

jopie zegt:

Overschotten?? Geld bestemd voor de zorg e.d. moet daar bestemd voor blijven…
Volgens mij moet Verbeek eerst maar eens uitzoeken waarom het niet is gebruikt… Zijn alle voorzieningen voor de aanvragers juist beoordeeld?… Of was de gemeente te streng?

Tuinman zegt:

Onze zoon heeft een aanvraag liggen voor een aangepaste badkamer ivm invaliditeit maar helaas worden wij niet gehoord, wij zijn al weken in conclaaf met de gemeente en nog steeds niet tot een oplossing gekomen

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.