De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 15 Juli, 2026
Deze post is bekeken 96 keer.

woensdag 02 maart 2005

Nieuws:

Nostalgisch boek voor driekwart verkocht

Door: Redactie

Het boek Haren, van verdwenen winkels en andere dorpsverhalen (een uitgave van Haren de Krant) is inmiddels voor driekwart uitverkocht. De totale oplage was 800 stuks. Het boek is een bundeling van verhalen over oude (verdwenen) winkels in Haren.De verhalen werden geschreven door Hein Bloemink, die daarvoor oud-winkeliers of hun nazaten interviewde.

Naast winkelverhalen zijn er ook verhalen over andere gebeurtenissen in oud-Haren, die destijds de gemoederen bezighielden. Zoals de aanrijding van Fokko Eisses enkele dagen na de bevrijding in 1945. Ter hoogte van de benzinepomp aan de Rijksstraatweg (thans Total) werd hij door Canadese bevrijders overreden en stierf.

Het boek is te koop voor 12,95 bij Boomker & Savenije en bij het benzinestation Total Haren (Rijksstraatweg 227) te Haren.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.