De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 23 september, 2026
Deze post is bekeken 94 keer.

woensdag 31 januari 2007

Nieuws:

Voetgangerslichten branden na bijna jaar!

Door: Redactie

Door het doen ontbranden van de voetgangerslichten aan de Rijksstraatweg tussen Haren en de stad, toont de Harense politiek en het college haar sympathieke gezicht. Het begon tijdens een verkiezingsdebat….Op 9 februari vond in ’t Gorechthuis het ANBO verkiezingsdebat plaats voor de gemeenteraadsverkiezingen. Een aanwezige wilde weten waarom de voetgangerslichten niet meer werkten. Kapot, meldde de wethouder. Toen ontspon zich een discussie, die destijds op deze site alsvolgt werd beschreven (citaat):

Tijdens het debat kwam uit de zaal de opmerking dat het voetgangers-oversteeklicht op de Rijksstraatweg te Haren al jaren niet werkt. De discussieleider heeft terstond de raadsfracties gevraagd of zij ervoor wilden zorgen dat dit in orde wordt gebracht. Aldus werd een raadsmeerderheid gevonden voor dat plan, zodat spoedig de raad aan het college van B en W opdracht zal geven de verlichting weer te herstellen. Zo kan de politiek dus werken, was de conclusie. “Het is zinvol om de raadsfracties met dergelijke grieven op straat aan te spreken”, zeiden de politici.

Vorige week zijn de stoplichten weer hersteld, (op tien dagen na) een jaar nadat in het genoemde debat het ‘besluit’ werd genomen. Een nette score, de politiek heeft zijn belofte ingelost.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.