De krant die je leest van A tot Z
Dinsdag 1 september, 2026
Deze post is bekeken 311 keer.

vrijdag 06 november 2009

Nieuws:

Hart van Haren is nu brasserie van formaat

Door: Redactie

Sinds vier jaar verwierf brasserie ’t Hart van Haren al een goede naam als eetgelegenheid in Haren. De afgelopen maanden werd het restaurant fors uitgebreid. Het resultaat is niet alleen veel meer ruimte, maar vooral een prachtig uitzicht op het plein erachter.

Hart van Haren interieur

Omgekeerd is ’t Hart van Haren nu een blikvanger voor wie uit de richting van de Kroonkampweg komt aanlopen. In de zomer leent de schuifpui zich voor de brede toegang naar een zonnig terras op het westen. Gisteren werd ’t Hart van Haren feestelijk heropend, tientallen genodigden kwamen de eigenaar feliciteren.

Een stralende eigenaar tijdens de feestelijke opeing, Arnout Zwarts.

Een stralende eigenaar tijdens de feestelijke opening, Arnout Zwarts.

Arnout Zwarts, eigenaar van het restaurant straalde. De verbouwing had hem en zijn familie (plus vrienden) bloed, zweet en tranen gekost. Soms tot in de late avond, waarbij bouwlampen grillige schaduwen wierpen op de wanden. Het resultaat werd door de gasten gisteren zeer gewaardeerd. Ook enkele Harense ondernemers waren er. Zo kwam de heer Klaas Roede (Roede Interieur)  zijn vloer en markiezen bewonderen. Jaap Boerema (TIB) had installatiewerk verricht en schildersbedrijf Hans Joling zorgde voor het exclusieve behang. En zo waren er meer leveranciers die deelden in de feestvreugde. Zij hadden gezamenlijk een mooi cadeau, een fraaie neonverlichting aan de westelijke gevel, waardoor in warm rood de naam ’t Hart van Haren schijnt.

Geschenk van Harense ondernemers...

Geschenk van Harense ondernemers...

Vanaf gisteren is het restaurant, met een vernieuwde kaart weer open.

1 reactie

Fam Joustra zegt:

Ha die Arnoud en natuurlijk iedereen,
Even vanuit een onrustig argentinie willen wij jullie allen even feliciteren met de “hernieuwde” opening van “het hart”. Wij wensen jullie weer veel succes in deze. Heb de eerste commentaren al binnen gekregen, mijn zus en fam , hebben al bij jullie mogen eten. Goede reacties, en dat zegt al wat niet waat.

Wij hopen gauw, ??( 2010/2011) van jullie culunaire hoogstandjes te mogen genieten ( satehtjeeeee) en natuurlijk een biertje en wijntje etc. Je begrijpt het wel.

Nogmaals gefeliciteerd en succes gewenst van

Vivi, Marlies en ik zei de gek.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.