De krant die je leest van A tot Z
Maandag 25 Mei, 2026
Deze post is bekeken 158 keer.

donderdag 03 december 2009

Nieuws:

Henk Angenent bij schaatsvereniging Noordlaren

Door: Redactie

IJsvereniging “De Hondsrug” in Noordlaren, bekend van de marathon op natuurijs, is weer begonnen met de voorbereidingen voor een een nieuw schaatsseizoen. Ze halen op 11 december elfsteden-winnaar Henk Angenent naar het dorp voor een lezing.

Angenent

Het afgelopen schaatsseizoen was het een drukte van belang voor het bestuur van de ijsvereniging. Veel schaatsdagen, toertochten op het Zuidlaardermeer en als klap op de vuurpijl natuurlijk de marathonwedstrijd op natuurijs op oudejaarsdag. Om de opening van het seizoen extra luister bij te zetten heeft de ijsvereniging  op 11 december 2009 een speciale avond georganiseerd, met als gastspreker niemand minder dan nederlands bekendste langebaanschaatser Henk Angenent. Angenent is regelmatig te zien geweest bij de wedstrijden op natuurijs in Noordlaren, maar is natuurlijk vooral bekend vanwege zijn elfstedentocht overwinning in 1997, verder als  spruitjeskweker  en zeer recentelijk als schrijver van het boek “een onbegrepen doordouwer”.
Het belooft danook een bijzondere en hier en daar onthullende avond te worden zo schrijft de vereniging in haar uitnodiging aan het dorp. Voorafgaand aan deze avond is er nog de reguliere jaarvergadering voor leden van de ijsvereniging.  De aanvang is 21.00 uur in het dorpshuis “De Hoeksteen”. Eventueel geïnteresseerden dienen zich op te geven via het emailadres van de vereniging ijsvereniginghondsrug@gmail.com.

Datum: 11 december, aanvang 21.00 uur plaats: dorpshuis  “De Hoeksteen” Lageweg te Noordlaren.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.