Kleine benen doen Kleintje 4 mijl
De Stichting Het Feest van Haren organiseert in het weekend van de 4 mijl allerlei activiteiten. Eén van de activiteiten is Kleintje 4 mijl, een sponsorloop voor leerlingen van
de basisscholen uit de gemeente Haren.
Wanneer? Op zaterdag 8 oktober
Hoe laat? Van 17.30 tot 18.30 uur
Waar? In het centrum van Haren
Waarvoor? Stichting Spieren voor Spieren
Voor wie? Basisschoolleerlingen uit de gemeente Haren vanaf groep 3
Stichting Spieren voor spieren, wat is dat eigenlijk? De stichting zet zich in voor kinderen met een spierziekte. Onder het motto ‘gezonde spieren zetten zich in voor zieke spieren’, proberen we sponsorgeld bij elkaar te lopen voor deze stichting (www.spierenvoorspieren.nl).
Voor Kleintje 4 mijl kun je ouders, familie, buren vragen je te sponsoren. Je loopt rondjes van ongeveer 500 meter met een maximum voor hele snelle lopers van 20 rondjes.
Wil je je samen met je klasgenoten inzetten voor deze sponsoractie, geef je dan op vóór 16 september.
Loop je met ons mee? Kijk op www.feestvanharen.nl
Hartelijke groet,
Johan Dijk, namens Stichting Het Feest van Haren
Geen reacties