De krant die je leest van A tot Z
Zaterdag 11 Juli, 2026
Deze post is bekeken 304 keer.

donderdag 15 december 2011

Nieuws:

Peiling over kerstman

Door: Redactie

Je kunt niet om hem heen, de kerstman van acht meter hoog, van binnenuit verlicht. Hij staat op de rotonde Rijksstraatweg/Molenweg en werd aangeboden door Chinese kunstenaars en Hortus Haren. Hij valt zo op, dat iedereen er ook al een mening over heeft. Je treft mensen die hem mooi vinden en mensen die hem zeer lelijk vinden. En er zijn mensen die vinden dat er weer veel te veel over wordt gezeurd. Laten we eens zien hoe de verhoudingen liggen. Geef uw mening links op deze pagina en u ziet hoe anderen erover denken. Dank u.

11 reacties

JanPieter zegt:

in plaatst dat men dankbaar is voor het geschenk gaat men zeuren, hoe bekrompen. En het is maar voor een korte tijd.
Geniet toch eens 😉

Peter zegt:

Even een tip. Een enquete bestaat gewoonlijk uit antwoorden die elkaar uitsluiten, maar dat is niet altijd het sterkste punt van HdK. Voorbeeldje: Als je de kerstman leuk vind kun je kiezen tussen ‘leuk’ en ‘zeur niet.’ Goedgekozen antwoorden komen de response en de betrouwbaarheid van de resultaten zeer ten goede. En het voorkomt dat mensen er een beetje de draak mee gaan steken door het meest onzinnige antwoord te kiezen. Aan dit laatste maak ik mij uiteraard nooit schuldig 😉

Note van de redactie: Volgens de letter van de wet heeft u gelijk. Immers, je zou kunnen denken: ik vind de kerstman mooi en evengoed vind ik dat je er niet over moet zeuren. Onze bedoeling: Met ‘zeur niet’ geeft de lezer aan: Dit is te onbelangrijk om hierop ja of nee te antwoorden. Noem het een ietwat vreemd alternatief voor ‘neutraal’. Dank voor de opmerking.

geldterug zegt:

Zou eerder moeten gaan, moeten we de kerstman nog draaien of niet. Staat nu niet in richting van binnen komend verkeer.

marion kraus zegt:

De kerstman op de rotonde is super ,lekker over de top en weer eens wat anders dan een kerstboom. Hij is camp [tussen kitsch en kunst in] en hij staat daar als man van licht en blijheid, en dat is toch bijzonder vandaag de dag. Geniet van al zijn kleur en licht en volgend jaar wil ik graag op de andere rotonde een kerstvrouw.

Hans zegt:

te onbelangrijk om over te pollen.

Bernard zegt:

We wisten van niets. Komen terug in ONS dorp via de A28 naar de rotonde en we zijn overdonderd door het WELKOM van de kerstman. Geweldig bedankt voor dit “tijdelijk” gezicht van Haren.

M.O. Okker zegt:

De kerstman past uitstekend in een voor de feestdagen verlichte hoofd -winkelstraat en is natuurlijk ook prachtig voor kleine kinderen. Trouwens ook de ouderen vinden het best aardig. Hoort bij deze feestelijke dagen aan het eind van het jaar.

Bastiaan bakker zegt:

Geweldig volgend jaar weer

ABB zegt:

Op deze manier weet Haren zich op een leuke manier te onderscheiden! Zo willen we het zien!

Christa Kuntkes zegt:

Sorry,maar helaas heb nog nooit zo’n lelijke kabouter gezien!
Zeker niet mijn smaak.

Groeten Christa

ik zegt:

Hij was erg donker met kerst.
Dat is dan wel weer erg jammer.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.