De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 8 Juli, 2026
Deze post is bekeken 170 keer.

woensdag 27 juni 2018

Nieuws:

Bewoners Schatstuk gaan onkruid zelf te lijf

Door: Redactie

Zaterdag 30 juni gaan bewoners van Schatstuk (Oosterhaar) in hun straat aan de slag om overtollig gras en onkruid te verwijderen. Het initiatief komt van buurtbewoners en komt voort uit onvrede met het regulier onderhoud van hun straat.

De initiatiefnemers verwachten, dat het een gezellige dag zal zijn. Misschien moet dit worden gezien als een nieuwe trend, waarin de lokale overheid meer op afstand komt te staan. Burgers worden geacht eigen initiatieven te ontplooien.

6 reacties

inwonervanharen zegt:

Toch erg dat dit moet gebeuren

jopie zegt:

Dus nu ook maar minder gemeentebelastingen betalen.
En om de gemeente helemaal te helpen, nu ook zelf de rommel naar vuilnisbelt brengen. Zo weet ik nog wel meer klusjes die we kunnen overnemen van de gemeente.

janus zegt:

dit is gewoon diep triest dat we onze eigen straat moeten vrijmaken van onkruid en dergelijke. geen wonder dat de gemeente geld overhoudt.en niet in elke straat kan men met elkaar goed overweg .gewoon een fatsoenlijk groen beleid want daar betaal ik tenslotte belasting voor.

lanting zegt:

Ik kan nog sterker vertellen, de veegauto rijd 3 rondjes rond de rotonde, helaas er ligt niets, dit gebeurt wekelijks, echt waanzinnig

Timmer zegt:

En de grasmaaiers hadden laatst de helft niet eens gemaaid was net of ze dronken waren zat een heel golf patroon langs de stoep wat niet was gedaan,toen de mensen van de werkvoorziening het deden in oosterhaar was het een stuk netter en veel beter bij gehouden

Timmer zegt:

De mensen van de gemeente zitten ook vaak te niksen in hun auto ,liggen een paar te slapen en de rest zit op de telefoon ,terwijl het net na de lunch is .zijn vaak dezelfde mensen

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.