De krant die je leest van A tot Z
Donderdag 11 Juni, 2026
Deze post is bekeken 284 keer.

dinsdag 05 januari 2010

Nieuws:

Buurtzorg met boerenverstand

Door: Redactie

Sinds september is in Haren een thuiszorgorganisatie met ‘boerenverstand’ actief. Buurtzorg Haren maakt deel uit van een landelijke thuiszorgclub, die wars is van onnodige kosten en overbodige managers. De kosten die hierdoor worden bespaard komen volgens Simone Bolscher uit Haren ten goede aan de cliënten.

In Haren is sinds september Buurtzorg actief.

In Haren is sinds september Buurtzorg actief.

De filosofie van Buurtzorg is dat er nauwelijks overheadkosten worden gemaakt, bovendien rijden de medewerkers in eigen auto’s. Door deze lage kosten structuur kunnen kwalitatief betere mensen worden ingehuurd (verpleegkundigen) en kunnen deze meer tijd besteden aan cliënten. Ze behoeven  namelijk de routes minder vol te plannen om rendabel te kunnen werken. Zie ook www.buurtzorgnederland.com

Simone Bolscher uit Haren is één van de eerste verpleegkundigen die voor Buurtzorg in Haren werkt. Het team in Haren bestaat nu nog uit vier mensen, en het zal groeien tot maximaal vijf. Het aantal cliënten per team blijft beperkt tot maximaal zestig.

Buurtzorg Haren is gevestigd in ’t Nije Cruijs aan de Kerklaan 5, Haren.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.