De krant die je leest van A tot Z
Maandag 15 Juni, 2026
Deze post is bekeken 878 keer.

dinsdag 12 juni 2007

Nieuws:

Glimmense ‘oma’ wil gsm’s

Door: Redactie


Mevrouw Annie Vroom, rechts op de foto, is oma van Justus. Die lijdt aan de spierziekte Duchenne.De dochter van mevrouw Vroom heeft in 1994 een stichting opgericht om geld in te zamelen voor onderzoek en behandeling van kinderen met Duchenne. De ziekte is op termijn namelijk dodelijk en nog niet geneesbaar.

De stichting Parent Project Duchenne wordt door veel sympathiserende organisaties ondersteund. Bruna heeft momenteel een inzamelingsactie voor oude gsm’s, waarbij per ingeleverd toestel een bedrag op de rekening van de stichting wordt overgemaakt. Ook Bruna Haren doet aan de actie mee. Mevrouw Annie Vroom wil er graag reclame voor maken!

Naast haar zit de heer Andre Robaard uit Haren. Hij maakt deel uit van de Vriendenkring Duchenne, die ook inzamelingsacties houdt voor de stichting Parent Project Duchenne. Per jaar brengt die vriendenkring tientallenduizenden euro’s bijeen.

www.duchenne.nl

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.