De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 15 Juli, 2026
Deze post is bekeken 120 keer.

vrijdag 11 februari 2005

Nieuws:

Kunstmarkt dit jaar op 10 september

Door: Redactie

De organisatie van de jaarlijkse kunstmarkt in Haren heeft besloten dit drukbezochte evenement dit jaar te doen plaatsvinden op zaterdag 10 september. Tijdens deze dag zijn er talloze optredens van amateurs en profs op uiteenlopende cultuurgebieden. Verder wil de organisatie jongeren betrekken bij optredens en workshops op het gebied van b.v. toneel en drama. Ook dit jaar zullen weer ruim 80 beeldend kunstenaars hun werk tonen en verkopen in de open lucht in het centrum van Haren.

De ballotage is streng, zodat het niveau van de aangeboden werken hoog zal zijn.

Op drie podia zullen er doorlopend muziek- en toneeloptredens zijn.

Kunstenaars die willen deelnemen aan dit evenement kunnen contact zoeken met Marijke Uri (050-5339808).

Mensen met andere culturele ambities die willen optreden kunnen contact opnemen met Richard Bakker (directeur CKC Haren: 050-5339560).

Op de avond voorafgaand aan de kunstmarkt zijn er in t Clockhuys twee activiteiten.
Eerst om 16.30 uur de talkshow Wat Harenaars beweegt door Michiel Verbeek en Hein Bloemink.

Om 19.00 uur volgt in de bibliotheek een lezing met aansluitend een literaire speelfilm.

De programma-inhoud van het evenement wordt in de zomer aan het publiek bekendgemaakt via kranten, folders en internet.

Dankzij sponsor Ondernemend Haren zullen in augustus twee spandoeken over de Rijksstraatweg hangen met daarop een vooraankondiging.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.