De krant die je leest van A tot Z
Maandag 25 Mei, 2026
Deze post is bekeken 157 keer.

dinsdag 08 december 2009

Nieuws:

Mini rijdt bij Klugkist winkel binnen

Door: Redactie

Niet schrikken. Er zijn geen ongelukken gebeurd. Maar toen onze webfotograaf vandaag zag dat er een auto stond geparkeerd in de etalage van de herenmodezaak Klugkist te Haren, riep dat wel vragen op. Hoe komt zo’n auto een winkel binnen zonder schade? Is het parkeerbeleid in Haren veranderd en mag je in de winkels parkeren?

De mini werd maandag letterlijk door de winkel van Klugkist gereden, de deuren stonden open voor voldoende ventilatie.

De mini werd maandag letterlijk door de winkel van Klugkist gereden, de deuren stonden open voor voldoende ventilatie.

Navraag bij eigenaar Jacco Smit leert dat er voor dit foefje wel wat stuurmanskunst nodig was. Gisteren is de auto vanaf de achterzijde letterlijk de winkeldeur ingereden en door het gangpad naar de voorzijde gereden. Smit heeft veel over voor een mooie opvallende etalage. Deze dagen gaan etaleurs aan de slag om de rest van de etalage te decoreren, waar de mini een hoofdrol in zal spelen.

Vroeger werd in het algemeen veel werk gemaakt van etalages en in Haren is dat eigenlijk nog steeds een goed gebruik. Etalages kijken is in Haren nog steeds de moeite waard. Heeft u nog leuke tips voor onze webfotograaf? Bijzondere etalages gezien die wel op de website mogen? Mail de redactie.

Klugkist etalage

4 reacties

margreet zegt:

kijk eens bij baboffel, Kerkstraat 13, kinderen zijn er niet voor weg te krijgen

margreet zegt:

kerkstraat.
Mooie speelgoedwinkel.

Sven zegt:

Wat heeft Baboffel nou met klugkist te maken? Reclame maken?

Bob zegt:

Sven, lees de laatste regels van dit artikel.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.