De krant die je leest van A tot Z
Maandag 31 augustus, 2026
Deze post is bekeken 141 keer.

zaterdag 09 januari 2010

Nieuws:

Sassenhein: ijsbaan blijft zaterdag dicht!

Door: Redactie

DIT BERICHT IS VAN JANUARI 2010

Vandaag heeft het bestuur van hengelclub Sassenhein het ijs gemeten en niet betrouwbaar bevonden. Daarom blijft vandaag, zaterdag 9 januari, de ijsbaan gesloten. Zondag 10 januari om 10.00 uur wordt opnieuw gemeten, rond 11.00 uur wordt bekendgemaakt of er alsnog kan worden geschaatst. In Glimmen, Noordlaren en Onnen (alleen leden) kan wel worden geschaatst.

Sassenhein maakt een moeizame start met het schaatsseizoen. De sneeuw staat aangroei van het ijs in de weg. Het bestuur van Sassenhein had na overleg met horeca-uitbater Gert Bruns het initiatief genomen om de ijsbaan te openen op donderdag, maar toen het aantal schaatsers groeide, begon de ijsvloer te kraken en werd gesloten. Bruns vindt het jammer, maar heeft begrip voor het standpunt van het bestuur van Sassenhein.

4 reacties

Peter zegt:

Dit wordt zo langzamerhand een klucht van mensen die allerlei motieven hebben, behalve schaatsen! Eerst meldt een protserige wethouder met foto en al dat “met financiering van de gemeente…” etc (website Harener Weekblad). Daarna wordt de ijsbaan gesloten (oeps… foutje… niet goed nagedacht). Direct daarna: grote foto van een of ander uitbater die de credits opeist en zijn catering wil promoten, maar daarna weer moet melden geen enkele aansprakelijkheid te kunnen aanvaarden. En de informatie op een vrijwel onvindbare plek op de website van Sassenhein. Heren: waar gaat het u om? Gelukkig zijn er betere plekken om informatie (en ijspret) te vinden: http://www.schaatsforum.nl/viewforum.php?f=7

Margriet zegt:

Je kunt ook op de vijver van de Hortus schaatsen.
Entree 1 euro

joop zegt:

tja, dit was te verwachten, geen ijsbaan. Bij de plannen over de verhuizing van de sportvelden werd er gezegd door de raad, ach hoe vaak komt het nu voor dat we kunnen schaatsen. En zodra het weer kan hebben we wel een oplossing. Niet dus! Dus voetbalclubs, blauwe ruiters pas op voor deze raad. Eerst een plek hebben met gebouwen voor dat je gaat verhuizen. Vertrouwen in deze raad is weg bij vele burgers van de gemeente haren. Maar zelf zorgen dat het nieuwe gemeente huis wel volledig in de puntjes is geregeld. Tijd voor iemand met gezond verstand!

lin zegt:

Zo morgen gaan alle harense kindjes weer met hun ouders op zoek naar een plek om te schaatsen.
Tja ijsbaan Onnen wordt nu wel erg vol.
Eerst het buitenbad en nu de ijsbaan.

Ach al die schaatsgezelligheid op de ijsbaan dat willen ze niet in Haren. Kom op Harenaars wij gaan met z’n allen voor een ijsbaan aan de Klaverlaan.
Nederlanders zijn een schaatsvolkje behalve in Haren bij Groningen.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.