Sir Fashion gaat verbouwen!
-Ingezonden Mededeling- Sir Fashion, de herenmodezaak die al sinds 1970 gevestigd is aan het Raadhuisplein in
Haren, gaat in januari en februari 2010 verbouwen. Het interieur zal worden aangepast, met als doel een huiselijke sfeer te creëren.
In de winkel op de begane grond kunnen passanten, nieuwsgierigen en winkelend publiek naast snuffelen in de kledingcollectie, ook plaats nemen aan de leestafel, een krantje lezen en een kop koffie nuttigen. De kelder wordt omgetoverd tot een trouwafdeling met ingang van februari 2010.
Voorafgaande aan de verbouwing stunt Sir Fashion tot 27 februari met kortingen tot 75%. Om alvast in huiselijke en feestelijke sferen te komen, worden bezoekers van de winkel op 19 december en tussen 21 en 24 december getrakteerd op warme chocolademelk met appelgebak. Een bezoek aan de winkel wordt dus een warme
belevenis op winterse dagen. Zeker een bezoekje waard!

Geen reacties mogelijk