VVD maakt namen nieuwe ploeg bekend
De VVD-fractie van Haren heeft bekendgemaakt met welke ploeg men de verkiezingen van 2010 wil ingaan. Men heeft als doel om weer de grootste partij van Haren de worden. Hieronder het officiële persbericht van de VVD.
De leden van de VVD in Haren hebben 29 oktober 2009 de kandidatenlijst vastgesteld voor de verkiezingen van volgend jaar.
Gekozen is voor enerzijds ervaring en continuïteit en anderzijds ook vernieuwing in de politieke arena.
Hein Frima,de huidige fractievoorzitter en daarmee politiek leider van de VVD Haren voert de lijst aan,gevolgd door Pieter Terpstra,een oude rot in het vak ,die als oud-fractievoorzitter van de VVD in Haren en in de Provinciale Staten zijn sporen heeft verdiend.
Annalies Groot is een nieuwkomer op plaats drie.Annalies is als jurist en kunsthistorica werkzaam en heeft diverse functies bekleed binnen de VVD.
Huidig fractielid Bernard Prenger staat op nummer vier van de lijst,terwijl Vera Kerremans op nummer vijf ook een nieuwkomer is.Vera is langer actief binnen de VVD Haren heeft een groot aandeel gehad in de totstandkoming van het verkiezingsprogramma
Gea van der Vliet sluit volgend jaar maart na twaalf jaar haar imposante en gewaardeerde raadslidmaatschap af,terwijl ook Arnoud Schuurman te kennen heeft gegeven na acht intensieve jaren de Raad te willen verlaten.
Met deze evenwichtige lijst gaat de VVD vol vertrouwen en ambitie de verkiezingen in , met als doel weer de grootste partij in Haren te worden.
1 reactie