De krant die je leest van A tot Z
Dinsdag 25 augustus, 2026
Deze post is bekeken 106 keer.

maandag 16 mei 2011

Nieuws:

Wie wil graag Miss Oosterhaar worden? Aanmelden kan nu.

Door: Redactie

De redactie ontving de volgende oproep van Miranda Rus, die jonge mooie dames zoekt die graag de titel Miss Oosterhaar willen verdienen. Miranda schrijft:

We zijn op zoek naar een Miss!!!
Zou jij het leuk vinden om op 21 mei 2011 mee te doen aan de Miss Oosterhaar verkiezing?
Het wordt weer een topavond met een liveband, een echte catwalk en veel publiek die jou komt aanmoedigen.
Je loopt twee  rondes, casuel en avondkleding. De bikinironde slaan we over. Er zijn leuke prijzen te winnen, zoals een echte fotoshoot in een studio met kapster en visagiste aan je zijde.

Mini Miss Oosterhaar in 2010, ook dit jaar kan men weer meedoen.

Mini Miss Oosterhaar in 2010, ook dit jaar kan men weer meedoen.

Lijkt je het leuk?
We hebben een paar voorwaarden. Je moet (bijna)16 jaar of ouder zijn. Wonend in Haren. Je moet tijdens de feestweek bij een paar activiteiten aanwezig zijn, Op maandagavond 23 mei, dinsdag 24 mei op eind van de middag bij de uitreiking van de prijzen bij de wielerronde en op 26 mei voor de braderie.
Je kunt je aanmelden door een mailtje te sturen naar mirandarus@home.nl of info@onsbelanoosterhaar.nl Ook kan je je altijd bij ons in de salon aanmelden, bij Marco & Miranda’s haarmode,kijk voor adres gegevens op www.mm-haarmode.nl. Geef je snel op, we hebben maar plek voor z’n dertien missen!!

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.