De krant die je leest van A tot Z
Maandag 24 augustus, 2026
Deze post is bekeken 121 keer.

dinsdag 19 juli 2011

Nieuws:

Wisseltruc: Bakkerij Bart 300 euro kwijt

Door: Redactie

Een onbekende man heeft vrijdagmiddag door middel van een vingervlugge wisseltruc een medewerkster van een bakkerij aan de Rijksstraatweg weten op te lichten.

Politie

De man wilde zijn bankbiljetten ruilen voor bankbiljetten met een bepaalde letter in het biljetnummer. Tijdens het wisselen heeft de verdachte 300 euro buit weten te maken. De politie beschikt over het volgende signalement van de verdachte: getinte huidskleur, ongeveer 30 a 35 jaar oud, tussen de 1.75 en 1.80 meter lang en een stevig postuur. De man droeg een donkerblauw vest met een donkere jas er over. De politie waarschuwt mensen oplettend te zijn bij dergelijke wisseltrucs. Vertrouwt u het niet, bel dan 0900-8844 (lokaal tarief) en probeer zoveel mogelijk kenmerken (personen of vervoersmiddelen) te onthouden.

1 reactie

hans zegt:

lekker slim personeel. Bankbiljetten wisselen vanwege een bepaalde letter.. Als je nu 5 euro wisselt voor kleingeld voor de parkeermeter dan kan ik daar nog inkomen, maar dit!?

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.