De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 27 Mei, 2026
Deze post is bekeken 139 keer.

maandag 22 september 2008

Nieuws:

Ondernemers Anjerlaan ‘not amused’

Door: Redactie


Ondernemers aan de Anjerlaan zijn gegriefd over de gemeentelijke plannen om aan het Stationsplein ook bedrijfs- en/of winkelruimten te realiseren.Gert Bruns (foto) zegt namens de winkeliers aan de Anjerlaan dat hierover afspraken waren gemaakt met de gemeente in het kader van de upgrade van de Anjerlaan. In het project Van Spoor tot Steeg zou het winkelcentrum worden uitgebreid en zouden winkeliers investeren in hun panden. Daarbij was hun voorwaarde dat er in de directe omgeving geen andere winkels zouden komen.

Ook zijn de ondernemers van de Anjerlaan het wachten zat. De plannen voor nieuwbouw liggen al jaren stil door protesten en bezwaren van omwonenden.
Wethouder Jeroen Niezen is het met Bruns eens, dat er onderhand weleens gebouwd mag worden. Maar hij wijst (elders op deze website) op de bezwaarmakende omwonenden, die gebruik maken van hun rechten.

Een opiniepeiling van Haren de Krant laat zien dat ongeveer 60% van de stemmers vindt dat burgers minder mogelijkheden moeten krijgen op plannen te torpederen.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.