De krant die je leest van A tot Z
Donderdag 28 Mei, 2026
Deze post is bekeken 278 keer.

woensdag 29 augustus 2007

Nieuws:

Galerie opent tijdens kunstmarkt

Door: Redactie


Het kan niemand zijn ontgaan, het centrum van Haren staat zaterdag 1 september in het teken van de kunstmarkt. De weersvoorspellingen zijn gunstig. Tijdens de kunstmarkt opent Harenaar Hein Frima zijn gelarie Aanblick aan de Kromme Elleboog. Twee prominente kunstenaars zijn daar te gast.Ter gelegenheid van de harense kunstmarkt zal Galerie Aanblick aan de Kromme Elleboog zaterdag 1 September van 11.00-17.00 uur voor het eerst de deuren openen.
Ter gelegenheid van de opening en de Harense Kunstmarkt zullen op het voorplein van de Galerie in samenwerking met de organisatie van de Kunstmarkt ook een tweetal marktkraampjes worden geplaatst.De bekende noordelijke kunstenaars Frans Brommer, bekend van zijn stillevens en Wout Wachtmeester,die o.a. op prachtige wijze vogels op het doek vastlegd, zijn bereid gevonden de stands te bemannen.Uiteraard is het dan mogelijk met de kunstenaars van gedachten te wisselen over hun werken. In de Galerie zullen naast de bovengenoemde exposanten ook Wouter Okel,Gerda Onnes,Jan Brinkgreeve,Jeroen van Olphen en de Harense kunstenaar Marion Kraus hun werken tonen.

Op de foto galeriehouder Hein Frima voor de ingang van zijn galerie.

De kunstmarkt in Haren is van 11-17 uur. Er worden o.a. loten verkocht waarna om 16.00 uur waardebonnen van 100 euro worden verloot. Verder zijn er talloze demo’s, workshops en optredens in en rond ’t Clockhuys.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.