Gezellige kerstsfeer en een kameel in Haren

Niet alleen de prachtige kerstbomen met lichtjes, zoals op de rotonde Molenweg, brengen ons in kerstsfeer. Ook de stalletjes aan de Kerkstraat (vrijdags en zaterdags open) roepen kerstgedachten op. Uit de Brinkhorst worden ons ook leuke activiteiten gemeld.Levende Kerststal
Vrijdag 21 en zaterdag 22 december is het winkelcentrum volledig in kerstsfeer! Op deze feestelijke dagen voor kerst is namelijk de levende kerststal in het winkelcentrum te vinden. In de kerststal zijn allerlei dieren te zien, zoals: geiten, schapen, de ezel, ganzen, kippen en zelfs een kameel! De kerststal is te bewonderen op vrijdag van 15.00 tot 20.00 uur en op zaterdag van 10.30 tot 15.30 uur.
De Zingende Kerstboom
Op maandag 24 december kunt u in De Brinkhorst de zingende kerstboom bewonderen. In de zingende kerstboom hangen fraaie kerstdecoraties en de boom zelf is gemaakt van velours. Maar het is niet alleen de ambachtelijke buitenkant die deze boom zo bijzonder maakt. Het zijn vooral de kraakheldere maar tegelijkertijd warme stemmen en het prachtige afwisselende repertoire die deze boom doet leven.
De Zingende Kerstboom treedt op deze mooie maandag voor kerst op tussen 12.00 en 16.00 uur.
Geen reacties