Intocht avondvierdaagse Haren iets gewijzigd. Oorzaak: hitte!
Berichtgeving eerder vanmiddag riep vragen op. Daarom hebben we opnieuw contact opgenomen met de gemeente Haren. Hieronder treft u de juiste informatie aan, waarbij hopelijk geen misverstanden ontstaan.
De organisatie van de Avondvierdaagse vindt het niet verantwoord om de 2000 deelnemers van de vierdaagse vanavond te laten samenkomen op het Raadhuisplein om van daaruit het laatste traject af te leggen naar het sportpark de Koepel (ingang Dr. E.H. Ebelsweg). Daarvoor is het té warm.
Nieuwe route van het laatste traject: Vanwege de verwachte hitte wordt de route aangepast.
5 km start om 18 uur vanaf het sportpark.
10 km start om 18.15 uur vanaf het sportpark.
De route voor beide afstanden is vervolgens:
*Onnerweg naar de ingang van het voetbalveld aan de Geertsemaweg.
*Dan begint daar vandaan de intocht via de volgende route:
Geertsemaweg-Onnerweg-Jachtlaan-Terborgsteeg-Weg vd Jagerskampen-Korhoenlaan-Nieuwlandsweg-Steenkamp-De Koepel.
Let op: de stoet komt dus binnen aan de kant van de Dr. E.H. Ebelsweg, hoofdingang van De Koepel. Daar zal dan deze editie van de Avondvierdaagse eindigen in een zee van bloemen, gelukwensen en muziek.
Geen reacties