De krant die je leest van A tot Z
Zondag 12 Juli, 2026
Deze post is bekeken 254 keer.

zondag 04 december 2011

Nieuws:

Diefstal invalidenparkeerkaart: trend

Door: Redactie

Volgens buurtagent Peter Boekweg van Regiopolitie Groningen-Zuid/Haren staan de diefstallen van invalidenparkeerkaarten in Haren en Groningen niet op zichzelf.

Hij wijst op een landelijke trend. Dieven kunnen klaarblijkelijk de buitgemaakte kaarten te gelde maken. Je zou het diefstal van vrij parkeren kunnen noemen.  In Haren werden vorige week kaarten uit auto’s aan de Kerkstraat in Haren gestolen. Daarvoor werden autoruiten vernield. Volgens Boekweg zijn er tegenwoordig systemen in de handel om de kaarten diefstalveilig (met een slot) te plaatsen.

Diefstal is lukratief, want de kaarten zijn niet eenduidig op naam of kenteken gesteld, zodat hergebruik door dieven of helers eenvoudig is.

 

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.