De krant die je leest van A tot Z
Maandag 25 Mei, 2026
Deze post is bekeken 123 keer.

dinsdag 24 oktober 2017

Nieuws:

Haren nodigt Kamerleden uit voor het ‘echte verhaal’

Door: Redactie

Het college van B en W lijkt het beu te zijn, dat (volgens haar) in De Haag verkeerde berichten worden doorgegeven over de mogelijke fusie met Groningen en Ten Boer. Naar gisteren bekend werd heeft Haren nu per brief Kamerleden gevraagd naar Haren te komen om te horen hoe het werkelijk zit. Zonder tussenkomst van Provincie.

In de uitnodiging aan Den Haag schreef het college o.a.: “Woensdag 18 oktober 2017 heeft er een interpellatiedebat plaatsgevonden in Provinciale Staten van Groningen over de consequentie van het niet doorgaan van de lichte samenvoeging. Tijdens dit debat is een motie aangenomen op volstrekte onjuiste gronden. In de motie staat dat het college van Haren heeft ingestemd met de lichte samenvoeging. Dat is pertinent onjuist en grenst aan bewuste misleiding.”

2 reacties

Leo Nederpel zegt:

“Grenst aan bewuste misleiding”
Durft men de beestjes hier in Noord-Nederland niet (meer) bij de naam te noemen soms?

Ben zegt:

Grenst aan bewust misleiding.

verkeerde weergave van feiten. Het gewin is financieel gewin. Van tonnen zoals men zelf aangeeft.

Daar is onze wetgever heel duidelijk is. als u het mij vraag kan ik mijn niet aan de indruk onttrekken sat die meer lijkt meer op valsheidingeschrift en/of bedriegelijke bankbreuk om een paar indrukken te noemen dit ik hiervan krijg?
Wie van de Meesters zal het zeggen hoe de hoed aan de rand steekt in een dergelijk geval.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.