Lustrumfeest De Wissel lukratief
Onder de stralende zomerzon is het lustrumfeest van de 10-jarige openbare basisschool De Wissel in Oosterhaar een succes geworden. Kinderen, leerkrachten, ouders en buurtbewoners hebben genoten van de festiviteiten. SOS-Kinderdorpen deelt ook mee in de feestvreugde. Deze week mocht de organisatie een cheque van 2000 euro in ontvangst nemen. SOS-Kinderdorpen was gekozen als goed doel voor de opbrengst van het feest.
Het lustrumfeest opende met een spetterend optreden van alle kinderen in hun eigen circusvoorstelling. Daarna waren gulle betalers welkom bij de Rommelmarkt met spullen en lekkernijen. Bij het Rad van fortuin vielen er voor de gelukkigen mooie prijzen te winnen. Samen met de autowasserette van de leerlingen leverden deze activiteiten uiteindelijk het mooie bedrag op van 2000 euro.
SOS-Kinderdorpen heeft de opbrengst enthousiast in ontvangst genomen. Aan de feestopbrengst heeft de gemeente Haren een financiele bijdrage van maar liefst 450 euro geleverd.
Ondernemend Haren heeft zich evenmin onbetuigd gelaten en stelde mooie prijzen en lekkernijen beschikbaar. OBS De Wissel is de basisschool aan de Mellenssteeg in Haren en heette voorheen Bloemkampschool. De school ontstond tien jaar geleden uit de fusie tussen de Tuindorpschool en De Bloemkamp.
Geen reacties